تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ 15 جماد ثاني 1443 Tuesday, 18 January , 2022
5

انعقاد تفاهم‌نامه‌های سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیاردی در رشت

  • کد خبر : 23305
  • ۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۲
انعقاد تفاهم‌نامه‌های سرمایه گذاری  ۱۰ هزار میلیاردی در رشت

شهردار رشت با اشاره به حضور ۱۴ کلانشهر در نشست تخصصی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، بیان کرد: در طول این دو روز تفاهم نامه‌هایی با برآورد اولیه ۱۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری مابین شهرداری رشت و سرمایه گذار منعقد گردیده است. به گزارش ایسنا ، مسعود نصرتی در خصوص نشست […]

شهردار رشت با اشاره به حضور ۱۴ کلانشهر در نشست تخصصی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، بیان کرد: در طول این دو روز تفاهم نامه‌هایی با برآورد اولیه ۱۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری مابین شهرداری رشت و سرمایه گذار منعقد گردیده است.
به گزارش ایسنا ، مسعود نصرتی در خصوص نشست فصلی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، اظهار کرد: در این نشست دو روزه تبیین مقررات و قوانین راه‌های جلب و جذب سرمایه گذار پرداخته شد.
شهردار رشت عقد تفاهم نامه‌هایی بین شهرداری رشت با سرمایه گذاران را وجه تمایز این نشست با دیگر نشست‌های برگزار شده عنوان کرد و گفت: عقد تفاهم نامه راه اندازی نیروگاه‌های حرارتی زباله سوز و پروژه‌های دیگر آن که بازار بین‌المللی را به خود اختصاص داده از اهم تفاهم نامه‌های این دو روز بوده است.
وی با تاکید بر اینکه ورود سرمایه گذار برای هر شهری جذاب است، افزود: برنامه ریزی‌هایی در راستای ساماندهی دو رودخانه زرجوب و گوهر رود در قالب انعقاد تفاهم نامه صورت گرفته است.
نصرتی با تاکید بر ضرورت پرداختن به صنعت گردشگری در استان گیلان و به ویژه شهر رشت، تصریح کرد: رشت شهری با ورودی ۳۶ میلیون گردشگر در سال است. با این وجود فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری براساس عوارض و درآمدهای سالیانه خارج از توان دولت و مدیریت شهری است بنابراین می‌طلبد تا با سپردن این مهم به بخش خصوصی گامی بلند در توسعه شهر برداشته شود.
شهردار رشت در پایان با اشاره به حضور ۱۴ کلانشهر در نشست تخصصی کمیته معاونین و مدیران سرمایه گذاری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، بیان کرد: در طول این دو روز تفاهم نامه‌هایی با برآورد اولیه ۱۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری مابین شهرداری رشت و سرمایه گذار منعقد گردیده است.
گفتنی است؛ این اجلاس دو روزه روزهای ۲۶ و ۲۷ دی ماه به میزبانی شهرداری رشت در هتل کادوس برگزار شد.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23305
  • دیدگاه‌ها برای انعقاد تفاهم‌نامه‌های سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیاردی در رشت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.