تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
20

اقای استاندار ؛ پروتکل های بهداشتی فقط زدن ماسک نیست/ رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 25973
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
اقای استاندار ؛ پروتکل های بهداشتی فقط زدن ماسک نیست/ رضا احمدی سراوانی

این یک واقعیت دردناک است که خیلی از ما کرونا را به شوخی گرفته ایم و با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی عملا کرونا و خطرات آن را نادیده می گیریم . نتیجه چنین رفتاری قرمز شدن هشت شهرستان گیلان از جمله رشت است . وضعیتی که در دو هفته اخیر بارها نسبت به وقوع […]

این یک واقعیت دردناک است که خیلی از ما کرونا را به شوخی گرفته ایم و با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی عملا کرونا و خطرات آن را نادیده می گیریم .
نتیجه چنین رفتاری قرمز شدن هشت شهرستان گیلان از جمله رشت است . وضعیتی که در دو هفته اخیر بارها نسبت به وقوع آن هشدار داده شد اما متاسفانه نادیده گرفتیم .
در این میان البته به نظر می رسد که با وجود تاکید استاندار نظارت های کافی نیز در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله پرهیز از برگزاری تجمعات و فاصله گذاری اجتماعی اعمال نمی شود .
سواحل دریا مملو از جمعیت است ؛ کسب و کارهای خیابانی بدون رعایت کوچکترین نکات بهداشتی غذا می‌فروشند ؛ رستورانهای جاده ای قلیان می‌دهند ؛ مسافرت ها به استان با شدت ادامه دارد و در این میان تنها کرونا تکثیر می شود و چیزی که کمتر دیده می شود نظارت است ! وضعیتی که دوباره گیلان را به رنگ قرمز کرونایی در آورده است .
بر این اساس باید از استاندار گیلان پرسید که قرار بود اینگونه محدودیت ها برطرف شود ؟ آیا رعایت پروتکل های بهداشتی فقط زدن ماسک آن هم نصفه و نیمه بود؟ و آیا واقعا نظارتی یر اینهمه رفتارهای پرخطر کرونایی می شود؟!

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=25973
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای اقای استاندار ؛ پروتکل های بهداشتی فقط زدن ماسک نیست/ رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.