تاریخ : شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹ 2 صفر 1442 Saturday, 19 September , 2020
1

افزایش قیمت گوشت قرمز در قصابی‌های گیلان

  • کد خبر : 23926
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴
افزایش قیمت گوشت قرمز در قصابی‌های گیلان

سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت:قیمت گوشت گوسفند و گوساله در قصابی‌های گیلان ۲درصد افزایش یافت. مهندس اکبرنژاد در گفت‌و‌گو با ایسنا،گفت:نهاده‌های دام مانند جو و ذرت حدود ۱۵ درصد افزایش یافته است و این افزایش قیمت بر قیمت گوشت گوسفند و گوساله در قصابی‌های گیلان تاثیر گذاشته است. وی افزود: قیمت […]

سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت:قیمت گوشت گوسفند و گوساله در قصابی‌های گیلان ۲درصد افزایش یافت.
مهندس اکبرنژاد در گفت‌و‌گو با ایسنا،گفت:نهاده‌های دام مانند جو و ذرت حدود ۱۵ درصد افزایش یافته است و این افزایش قیمت بر قیمت گوشت گوسفند و گوساله در قصابی‌های گیلان تاثیر گذاشته است.
وی افزود: قیمت گوشت گوسفند و گوساله در قصابی‌های گیلان در ماههای اخیر ۲ درصد افزایش یافته است.
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی گیلان ادامه داد:چون مردم قدرت اقتصادی خرید بالا ندارند،شاهد افزایش بیشتر قیمت گوشت قرمز نبودیم و گرنه با توجه به افزایش قیمت نهاده ها باید بیش از اینها شاهد بالارفتن قیمت گوشت قرمز می بودیم.
وی خاطر نشان کرد:در زمان کنونی گوشت گوسفند و گوساله ۳۹ هزار تا ۴۰ هزار تومان است و برای ثبات قیمت گوشت در بازارهای گیلان ۱۵ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت ۲۳ هزار تومان آماده توزیع در بازار است.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23926
  • دیدگاه‌ها برای افزایش قیمت گوشت قرمز در قصابی‌های گیلان بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.