103162

اعلام آمادگی ستادمدیریت بحران گیلان برای مشکلات ناشی از بارش برف

۰۷ / ۱۱ / ۹۶
۲۳:۵۵

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به پیش بینی بارش برف طی روزهای آینده گفت: همه دستگاه ها آماده و پای کار برای مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از برف در استان هستند.
عباس صابر در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به اعلام هواشناسی درباره وضعیت جوی استان ، از روز گذشته بارندگی ها از آستارا آغاز شده و بارش برف را نیز در ارتفاعات داریم که هنوز ادامه دارد.
وی تصریح کرد: با پیش بینی هواشناسی، بلافاصله جلسه مدیریت بحران را علاوه بر تمامی اعضای ستاد با حضور تمامی شهرداران و بخشداران استان برگزار کردیم و استاندار گیلان بر لزوم آمادگی دستگاه ها و پای کار بودن آنها تاکیدو توصیه های لازم را ارائه کرد.
وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی برای بارش برف در بیشتر نقاط استان خواست تا شهروندان از تردد غیر ضروری در راه های استان خودداری کنند.
صابر همچنین از شهروندان خواست تا در زمان بارش برف از پارک کردن خودروها در کنار خیابان خودداری کنند تا عملیات برف روبی بدون مشکل و با سهولت انجام شود.
مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها پای کار هستند و اهتمام مان براینست تا مردم از این برف لذت ببرند.