تاریخ : جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹ 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020
4

اعضای شورای چهارم رشت این روزها چه می کنند؟

  • کد خبر : 23863
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰:۳۵
اعضای شورای چهارم رشت این روزها چه می کنند؟

خزر- شورای چهارم رشت را نمی شود شورایی قدرتمند و پرتوان ارزیابی کرد اما اینان نیز همچون سلف خود یعنی شورای سوم بسیار پر سر و صدا و پر حاشیه بودند. پانزده عضو شورای چهارم شهر رشت با ترکیبی کاملا متفاوت از شورای پیش از خود، کار را آغاز کرده اما در پایان با چند […]

خزر- شورای چهارم رشت را نمی شود شورایی قدرتمند و پرتوان ارزیابی کرد اما اینان نیز همچون سلف خود یعنی شورای سوم بسیار پر سر و صدا و پر حاشیه بودند.

پانزده عضو شورای چهارم شهر رشت با ترکیبی کاملا متفاوت از شورای پیش از خود، کار را آغاز کرده اما در پایان با چند تغییر به فعالیت خود پایان دادند.
فرانک پیشگر، محمود باقری خطیبانی، فرهاد شوقی، اسماعیل حاجی پور، محمد حسن واثق کارگرنیا، امیر حسین علوی، مسعود کاظمی، فاطمه شیرزاد، مجید رجبی ویسرودی، سید رضا موسوی روزان، محمدعلی رفیعی نوده، عباس صابر، مظفر نیکومنش، رضا رسولی و حجت جذب نفراتی بودند که در روزهای آخر شورای چهارم در ساختمان قدیمی شورای شهر رشت حضور داشتند.
۱۵ عضو پرحاشیه شورای چهارم امروز چه می کنند؟
امیرحسین علوی، اسماعیل حاجی پور، فاطمه شیرزاد، رضا رسولی و حجت جذب از اعضای شورای چهارم توانستند رای اعتماد دوباره مردم را کسب کرده و مجددا بر صندلی این پارلمان شهری بنشینند.
مسعود کاظمی در حالیکه تلاش داشت تا عنوان شهردار رشت را بدست آورد اما با عدم همراهی اعضای شورای پنجم به شهر زیبای لاهیجان رفت و مورد اعتماد شورانشینان لاهیجانی قرار گرفت و بر مسند شهرداری این شهر نشست.
عباس صابر هم تواتست در روزهای آخر حضور نجفی استاندار سابق گیلان حکم سرپرستی ستاد حوادث غیرمترقبه استان را از او گرفته و تا امروز نیز به فعالیت خود در این سمت ادامه دهد.
محمود باقری خطیبانی عضو جنجالی شورای چهارم انگار این روزها به جز مصاحبه ها و مکاتبات تند بر علیه ثابت قدم شهردار سابق رشت، کشاورزی هم می کند.
وی در پاسخ به این پرسش که این روزها چه می کنید، گفت: فعلا کشاورزی!
باقری خطیبانی در پاسخ به این سوال که کجا کشاورزی می کنید و چه می کارید؟ می گوید: سبزیجات می کارم به ویژه ترب! شاید هم گاو و گوسفندی هم بخرم!
وی ادامه می دهد: ترب می کارم چون بیشتر به کار مردم می آید!
فرانک پیشگر به هیچ یک از تماس های ما پاسخ نداد اما شنیده ایم که همچنان به تدریس در دانشگاه آزاد ادامه داده و اخیرا در مسایل سیاسی و اجتماعی به یکی از اعضای شورای پنجم نزدیک شده است.
فرهاد شوقی هم در دسترس نبود اما انگار بیشتر در سفرهای تجاری خارج از کشور بسر می برد و همچون یکی از اقوام نزدیکش تجارت را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.
اما مجید رجبی ویسرودی که دارای یک سوله سازی است در پاسخ به پرسش ما گفت: از این که به فکر بنده بودید تشکر می کنم اما فعلا ترجیح می دهم سکوت کرده و در رسانه ها حضور نداشته باشم.
محمدعلی رفیعی نوده همچون گذشته به کار وکالت می پردازد و مظفر نیکومنش که در حال سپری کردن دوران بازنشستگی خود است چندی پیش در مراسم استقبال از یک چهره سیاسی در مسکن مهر دیده شده بود.
سیدرضا موسوی روزان وقتی با این پرسش مواجه شد که این روزها چه می کنید؟ با خنده گفت: کار بدی نمی کنم!
وی ساماندهی کارهای تحقیقاتی عقب افتاده و همچنین رتق و فتق امور چاپ کتابش را از جمله مهمترین فعالیت های فعلی خود نام برد و گفت: ادامه تحصیل و همچنین تدریس در دانشگاه نیز جزو فعالیت هایی است که این روزها به آن مشغولم.
روزان ادامه داد: نیروی نظام هستم و وقت و فکر و زندگی مان برای انقلاب، نظام، ولایت و پاسداری از خون شهدا می باشد و این در هر سنگری می تواند اتفاق بیافتد.
محمدحسین واثق کارگرنیا نیز همچون همیشه با لبخند به پرسش ما پاسخ می دهد و می گوید: استراحت می کنم!
کارگرنیا ادامه می دهد: مدیریت کاروان های زیارتی و ادامه تحصیل، شاخص فعالیت های بنده هستند.

علی احمدی سراوانی

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=23863
  • دیدگاه‌ها برای اعضای شورای چهارم رشت این روزها چه می کنند؟ بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.