نجفی

استاندار گیلان: مگر می شود مخالف دولت به عنوان مدیر در دولت بماند؟

۱۵ / ۰۳ / ۹۶
۱۵:۱۳

خزر- استاندار در همایش اعضای ستادهای تبلیغات دکتر حسن روحانی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در گیلان گفت: مردمان عزیزمان با اقتدار ، علم ، آگاهی ، دانش در این انتخابات بزرگ حضور یافتند و جهانی را به حیرت درآوردند.
وی تصریح کرد: حرف های ناگفته فراوان دارم .
علی رغم اینکه دولت یازدهم تلاش های ارزنده فراوان و کارنامه قابل قبولی را در بخش های مختلف داشت که به دلیل ضعف رسانه ای بخشی از آنها تا قبل از انتخابات و مناظره ها مطرح نگردید اما هرکدام از جوانان عزیز ما با گوشی ها تلفن همراه خود در تلگرام ، اینستاگرام فضای مجازی و رسانه ها یک ستاد تبلیغاتی و اندیشه بودند و گام های ارزنده ای در این راستا برداشتند و این خلا را پر و به خوبی هدایت گر جامعه شدند.
مشاهده کردید که رسانه ملی ناجوانمردانه در آستانه انتخابات با پخش هزاران باری نمودارهایی تلاش می کردبه مردم بگوید در سال ۹۲ دولت یازدهم با اختلاف یک تا نیم درصدی پیروز شد و این دوره شانس کمتری را خواهد داشت.
در چنین فضایی مردم نشان دادند که شعارهای پوپولیستی و وقیحانه را قبول نمی کنند و اگر با آنان صادقانه صحبت کنیم در کنار ما خواهند بود .
کمتر هفته ای بود که وزرای دولت نهم و دهم در استان حضور نداشته باشند و آمار و ارقام دولت را زیر سوال بردند و موارد مطرح شده از سوی دولتمردان در کشور و استان را به سخره گرفتند.
از روزاول تاکید کردم که باید با فراهم نمودن فضای آرامش کار و تلاش و ارائه کارنامه درخشان از دولت دفاع کنیم .
ادعا نداریم که تمامی مشکلات را حل کرده ایم اما دولت یازدهم نسبت به سال ۹۲ در گیلان در تمامی بخش ها کارنامه موفقی را داشته است.
سخنرانی ها و برنامه شاد و کنسرت ها در چهارسال گذشته با امنیت در استان انجام شد این کار کوچکی نبود و نشان از هماهنگی و همراهی نهادهای مسئول بود .
قریب به ۷۰ درصد از گیلانیان عزیز به دکتر روحانی رای دادند که این تفاوت معنا دار با رقبای دیگر را در کمتر استانی شاهد هستیم.
مگر می شود مخالف دولت به عنوان مدیر در دولت بماند ؟
فراهم کردن امکان استخدام نیروی های جوان خواسته همه استانداران است.
قبول داریم که دولت دوازدهم در بحث بکارگیری بانوان باید بیشتر کار کند.
آرامش را دنبال می کنیم و به دنبال نزاع و دعوا نیستیم / در گیلان مشکلات با رقبا کمتر است
احساس می کنم که در کنار رفاقت می توانیم با یکدیگر کار کنیم ، چه اشکال دارد که از تمامی ظرفیت ها در جهت توسعه گیلان بهره گیریم ؟