تاریخ : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ 20 جماد ثاني 1443 Sunday, 23 January , 2022
3

استاندار گیلان : مرد م گیلان بر این باورند با اعتماد بر دولت می توان بر مشکلات غلبه کرد

  • کد خبر : 3046
  • ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۱۰
استاندار گیلان : مرد م گیلان بر این باورند با اعتماد بر دولت می توان بر مشکلات غلبه کرد

خزر- استاندار گیلان در جمع با شکوه مردم گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت با خوش آمد گویی به رئیس جمهور گفت : مردم گیلان بر این باورند که با اعتماد به دولت می توان بر مشکلات و موانع توسعه غلبه کرد و به جایگاه واقعی خود آنگونه که شایسته، یک استان برتر است رسید. […]

خزر- استاندار گیلان در جمع با شکوه مردم گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت با خوش آمد گویی به رئیس جمهور گفت : مردم گیلان بر این باورند که با اعتماد به دولت می توان بر مشکلات و موانع توسعه غلبه کرد و به جایگاه واقعی خود آنگونه که شایسته، یک استان برتر است رسید.
دکتر نجفی با خوش آمدگویی به رئیس جمهور گفت : سپاس خدای بزرگ را که توفیق داد تا از جانب مردم فهیم گیلان مقدم رئیس جمهور محبوب جناب آقای دکتر روحانی و هئیت محترم همراه را به استان سرسبز گیلان سرزمین فرهنگ و ادب، زادگاه عالمان و مجاهدان و ۸۰۰۰ شهید پیرو راه امام عزیز خوش آمد عرض نمایم.
وی افزود : مردم شریف گیلان که در انتخابات سال ۹۲ جزء استانهایی بودند که بیش‌ترین استقبال را به شعارها و برنامه‌های جنابعالی نشان دادند بی صبرانه مشتاق تشریف فرمایی رئیس جمهور محبوب خود بوده‌ و مقدم پر خیر و برکت شما را در ابتدای سال جدید که با موفقیت جهانی ایران در مذاکرات هسته‌ای هم زمان گردیده و نوید بخش آینده روشن برای ایران و گیلان است به فال نیک گرفته با خوشحالی مضاعف به استقبال آمدند.
دکتر نجفی همچنین به موفقیت‌های دولت تدبیر و امید در استان اشاره کرد و گفت : در دو سال گذشته با عنایت پروردگار و در اجرای تدابیر و سیاستهای جنابعالی و دولت تدبیر و امید، شاهد افزایش امید و تلاش در کنار کاهش ۲/۵ درصدی نرخ بیکاری در گیلان بودیم. براساس نظر سنجی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی در ۶ فصل متوالی گیلان در فضای کسب و کار رتبه برتر را هم داشته است.
استاندار گیلان ادامه داد : هم چنین در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۱ میزان تخصیص اعتبارات عمرانی استان سه برابر افزایش داشته است که نشان دهنده عزم جدی دولت در جبران عقب ماندگیها در حوزه عمرانی و تکمیل پروژه‌های زیر ساختی این استان است. وی با اشاره به شناخت رئیس جمهوری از استان گیلان افزود : این استان دارای قابلیت‌ها و توانمندی‌های زیادی در زمینه کشاورزی، ارتباطات، گردشگری، صنعت و تجارت به ویژه نیروی انسانی تحصیل کرده است. که ما می توانیم با بهره گرفتن از همه این توانمندیها و ظرفیتها، در مسیر اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید گام های مؤثری برداریم و باتوجه به تأکید حضرتعالی در سال جاری بر رونق اقتصادی و پیشرفت شاهد گشوده شدن پنجره‌های روشن توسعه و افزایش اشتغال با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در استان باشیم. وی خطاب به رئیس جمهور گفت : مردم گیلان بر این باورند که با اعتماد به دولت می توان بر مشکلات و موانع توسعه غلبه کرد و به جایگاه واقعی خود آنگونه که شایسته، یک استان برتر است رسید.
دکتر نجفی در پایان آمادگی کامل خود، مدیران استان و مردم گیلان را در سال همدلی و همزبانی، دولت و ملت در اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید اعلام کرد.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=3046
  • دیدگاه‌ها برای استاندار گیلان : مرد م گیلان بر این باورند با اعتماد بر دولت می توان بر مشکلات غلبه کرد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.