تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
4

استاندار گیلان : در سال ۹۳ بیشتر از تکلیفی که داشتیم شغل ایجاد شد

  • کد خبر : 2439
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰:۴۸
استاندار گیلان : در سال ۹۳ بیشتر از تکلیفی که داشتیم شغل ایجاد شد

خزر- استاندار در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری گفت :عملکرد دستگاه های اجرایی گیلان در سامانه رصد نشان دهنده ایجاد فرصت شغلی بیشتر از برنامه تعیین شده سال ۹۳ است . دکتر محمدعلی نجفی در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری که با حضور جمعی از نمایندگان، مدیران و روسای بانک‌ها برگزار شد با اشاره به […]

خزر- استاندار در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری گفت :عملکرد دستگاه های اجرایی گیلان در سامانه رصد نشان دهنده ایجاد فرصت شغلی بیشتر از برنامه تعیین شده سال ۹۳ است .
دکتر محمدعلی نجفی در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری که با حضور جمعی از نمایندگان، مدیران و روسای بانک‌ها برگزار شد با اشاره به اینکه بر اساس برنامه ایجاد ۲۴هزار فرصت شغلی برای گیلان معین شده بود گفت : عملکرد دستگاه های اجرایی گیلان در سامانه رصد نشان دهنده ایجاد ۳۱هزار فرصت شغلی است که بیشتر از برنامه تعیین شده سال ۹۳ است.
وی با بیان اینکه آمار کاهش بیکاری در گیلان نشان دهنده ایجاد این فرصتهای شغلی است افزود: از جمله دغدغه‌ها و اولویت های مهم استان ایجاد اشتغال است که الحمدا… تعهدات ایجاد اشتغال استان در سال ۹۳ محقق گردید اما بازهم میگویم که این اقدامات کافی نیست وباید بیشتر تلاش کنیم .
وی با اشاره به اینکه در ابتدای سال بانک ها در ایجاد فرصتهای شغلی همکاری مناسب نداشتد که پس از تذکرات لازم این روند بهبود یافت خاطر نشان کرد : در بدو ورود خود به استان با مشاهده وضعیت بانکی استان دچار نگرانی شدم و این نگرانی به طبع برای مدیران بانکها نیز وجود داشت ولی انتظارات استان و مردم از بانکها بر پرداخت تسهیلات علی الخصوص تسهیلات پیش بینی شده درقانون بود و بر این مهم تأکید داشتیم که الحمدا… امروز توفیقات خوبی حاصل گردیده و از عملکرد خوب مدیران دستگاهها و بانک‌ها قدردانی می‌کنم و باید این جدیت و تلاش ادامه داشته باشد تا عقب ماندگی‌ها جبران شود.
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به توانمندی‌های گیلان در بحث گردشگری و کشاورزی برضرورت دریافت تسهیلات مناسب برای استان در این بخش‌ها تأکید کرد.
دکتر نجفی با بیان اینکه علی رغم تمامی تلاش‌های صورت گرفته با خطر کم آبی در تأمین آب زراعی رو برو هستیم بر تسریع در اجرای سد پلرود و ادامه کار سد شفارود تاکید کرد و افزود : دولت براجرای این سد ها تاکید دارد و نمی‌گذاریم کسی در روند اجرای آن خللی ایجاد کند .
استاندار گیلان افزود : مدیران استانی در این زمینه از همکاری لازم برخوردار می‌باشند و قطعا موارد که وجود دارد حل خواهد شد.
استاندار گیلان بر فراهم کردن تسهیلات و امکانات لازم برای حضور گردشگران در استان تأکید کرد و افزود : قطعاً در عید نوروز شاهد حضور ۶ تا ۷ میلیون مسافر در استان خواهیم بود و از آمادگی لازم در این زمینه برخوردارهستیم .

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=2439
  • دیدگاه‌ها برای استاندار گیلان : در سال ۹۳ بیشتر از تکلیفی که داشتیم شغل ایجاد شد بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.