سالاری

استاندار گیلان: با هیچ کس تعارف ندارم

۲۲ / ۰۸ / ۹۶
۱۸:۴۷

خزر- استاندار گیلان در نشست با خانواده جهاد کشاورزی استان گفت: منابع ملی متعلق به عموم مردم است و بایستی به جای نه گفتن به مردم روش درست بهره‌وری از این منابع را به آنها آموزش داده و راهکار ارائه دهیم.
دکتر مصطفی سالاری در این نشست که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیران کل جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و سایر مدیران و کارمندان خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با اشاره به نقش اثرگذار جمع حاضر در زندگی مردم، اظهار کرد: کیفیت زندگی مردم تا حد بسیار زیادی به نوع کارکرد و عملکرد شما بستگی دارد و تقریباً می‌توان گفت هیچ حوزه‌ای یافت نمی شود که از نوع عملکرد شما متاثر نباشد.
وی ادامه داد: این جمع نقش اساسی و تأثیرگذار در توسعه استان و کیفیت زندگی مردم دارد و اعتقاد دارم زمانی عملکردتان مطلوب است که خیرش به مردم برسد و اثر مثبت آن در زندگی مردم ملموس باشد.
زمانی اقدامات شما مطلوب خواهد بود که با رویکرد واقع بینانه و جسورانه پیش روید و در مسیر خدمت به مردم از هیچ چیز نترسید
استاندار گیلان با بیان اینکه انتظار دارم برنامه محور عمل کنید و همواره بر عملکرد خود نظارت داشته باشید، گفت: زمانی اقدامات شما مطلوب خواهد بود که با رویکرد واقع بینانه و جسورانه پیش روید و در مسیر خدمت به مردم از هیچ چیز نترسید. دکتر سالاری اضافه کرد: همزمان با ارائه طرح‌های راهبردی، جهت انجام اطلاعات تکمیلی تلاش کنید و بدانید که هر چه در این حوزه وقت بگذارید کم است.
استاندار گیلان تأکید کرد: مبادا کارآفرینی که می خواهد سرمایه خود را در اختیار توسعه استان قرار دهد از خود برانید که این با هدف جلب رضایت خدا و خلق خدا مغایرت دارد؛ غیر از خدا هیچکس ما را محاکمه نمی‌کند. دکتر سالاری ادامه داد: باید با مردم صادق باشیم و اگر اشتباهی کردیم نیز با مردم صادقانه سخن بگوییم؛ یقیناً مردم خدمتگزاران خود را خواهند بخشید.
هر کسی برای مردم کار کند روز به روز به من نزدیک‌تر است و غیر از این هیچ اتصالی وجود نخواهد داشت
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ملاک من برای تعریف رابطه با همکارانم، میزان و نحوه خدمات‌رسانی آنها به مردم است و در این خصوص با هیچکس تعارف ندارم، اظهار داشت: قرابت ما به کسی می‌رسد که فقط و فقط برای مردم کار کند و لاغیر؛ هر کسی برای مردم کار کند روز به روز به من نزدیک‌تر است و غیر از این هیچ اتصالی وجود نخواهد داشت.