تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
2

استاندار گیلان: بارندگی دلیل دارندگی آب نیست

  • کد خبر : 1688
  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰:۱۸
استاندار گیلان: بارندگی دلیل دارندگی آب نیست

استاندار گیلان با بیان اینکه در گیلان باران خوبی می بارد اما قسمت اعظمش به دلیل اینکه در فصل بارندگی رخ نمی دهد از بین می رود افزود: اتمام ساخت سدهای لاستیکی راهکار برون رفت از این مشکل است. به گزارش ایسنا، استاندار گیلان در پنجمین جلسه شورای حفاظت از منابع آبی استان گیلان گفت: […]

استاندار گیلان با بیان اینکه در گیلان باران خوبی می بارد اما قسمت اعظمش به دلیل اینکه در فصل بارندگی رخ نمی دهد از بین می رود افزود: اتمام ساخت سدهای لاستیکی راهکار برون رفت از این مشکل است.
به گزارش ایسنا، استاندار گیلان در پنجمین جلسه شورای حفاظت از منابع آبی استان گیلان گفت: به هیچ وجه آبهای باران استان نباید از دست برود.
وی با بیان اینکه در گیلان باران خوبی می بارد اما قسمت اعظمش به دلیل اینکه در فصل بارندگی رخ نمی دهد از بین می رود اضافه کرد: اتمام ساخت سدهای لاستیکی راهکار برون رفت از این مشکل است.
استاندار ادامه داد: استفاده از منابع آب به استان ضربه وارد می کند و مشکل آب مشکلی نیست که فقط یک دستگاه به تنهایی بتواند از پس این مشکل برآید.
نجفی با بیان اینکه حضور فرمانداران و جلسات متعدد آنها در شهرستانها موجب می شود کشاورزان کمترین دغدغه را داشته باشند از فرمانداران شهرستانها خواست تا از این پس جلسات بررسی و رسیدگی به منابع آب را هر هفته برگزار کنند.
وی تاکید کرد: حتی یک متر از شالیزارهای گیلان نباید بدون کشت بماند.
استاندار گیلان گفت: در کشور دو استان، گیلان و مازندران برای تولید برنج کشور تعیین شده اند و باید تولید این محصول در گیلان به نحو احسن انجام شود.
وی از ارائه تسهیلات به کشاورزان از سوی بانک کشاورزی خبر داد و گفت: پوشش بیمه ای مسئله ای است که حتما از سوی کشاورزان باید جدی گرفته شود و نهادینه کردن این فرهنگ در گیلان جدی است.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=1688
  • دیدگاه‌ها برای استاندار گیلان: بارندگی دلیل دارندگی آب نیست بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.