تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
3

استاندار : آمادگی امدادگران گیلان برای امدادرسانی در حوادث ضروری است

  • کد خبر : 3681
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۱۷
استاندار : آمادگی امدادگران گیلان برای امدادرسانی در حوادث ضروری است

خزر- استانداردر در همایش انسان مهربان- دنیای آرام که به مناسبت هفته هلال احمر برگزار شد گیلان را از استان های حادثه خیز کشور عنوان کرد و گفت : آمادگی همیشگی امدادگران گیلان و افزایش توانمندی های آنان برای امدادرسانی در حوادث و بلایا ضروری است. دکتر محمدعلی نجفی در جمع امدادگران ، جوانان و […]

خزر- استانداردر در همایش انسان مهربان- دنیای آرام که به مناسبت هفته هلال احمر برگزار شد گیلان را از استان های حادثه خیز کشور عنوان کرد و گفت : آمادگی همیشگی امدادگران گیلان و افزایش توانمندی های آنان برای امدادرسانی در حوادث و بلایا ضروری است.
دکتر محمدعلی نجفی در جمع امدادگران ، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ،این امدادگران را انسان های مهربان ، فعال و بی ریا توصیف کرد و بیان داشت : هر جا به این افراد نیاز است با دستهای مهربانی و عطوفت و خارج از هرگونه ایده ، اندیشه ، دین و مذهب به یاری حادثه دیدگان می شتابند.
وی مدیریت و کارکنان جمعیت هلال احمر گیلان را پرتلاش دانست و افزود : این عزیزان در رویارویی با حوادث های مختلف همواره حضوری فعال دارند.
استاندار گیلان افزود : این عزیزان با خدمت خود به انسانها تجلی بخش کرامات انسانی هستند .
نماینده عالی دولت در گیلان همچنین با اشاره به نقش موثر امدادگران هلال احمر در بخش دریا اظهار داشت: این عزیزان علی رغم محدودیت نیروی انسانی ، امکانات و تجهیزات با حضور قوی خود در این بخش توانستند نقش بسزایی را در نجات جان انسانها ایفاء کنند.
استاندار گیلان با اشاره به دیدار روز گذشته دکتر روحانی با اعضای جمعیت هلال احمر اظهار داشت : با سخنان رئیس جمهور در این دیدار تکالیف جمعیت هلال احمر بیشتر و قوی تر شده است.
وی با اشاره به کشتار انسانهای مظلوم در یمن اظهار داشت : آنهایی که ادعای حقوق بشر و صلیب سرخ جهانی و مدعایان دروغین دین هستند و خادمین حرمین شریفین را به غلط شعار می دهند خود عامل کشتار انسانهای مظلوم هستند و حتی از حضور هلال احمر نیز جلوگیری می‌کنند
وی استان گیلان را جزو استان های حادثه خیز کشور عنوان کرد و افزود : از ۳۱ حوادث شناسایی شده در کشور امکان وقوع بخش اعظمی از این حوادث در گیلان وجود دارد.
دکتر نجفی به حضور قوی امدادگران گیلان در رویارویی با حوادث مختلف در استان های اردبیل، مازندران، قزوین اشاره کرد و افزود : تلاش گران عرصه امداد و نجات گیلان با حضور موثر خود در استان های دیگر ، ارزش امدادگری را فراتر از مرزهای استان تجلی بخشیدند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان نیز گفت : امدادگران هلال احمر سعی بر این دارند تا در هر حادثه ای در خدمت مردم باشند.
خصوصی با قدردانی از حمایت های استاندار گیلان از هلال احمر اظهار داشت : در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی مزین گردیده، هلال احمر با شعار انسان مهربان دنیای آرام در جهت خدمت رسانی به مردم گام بر می دارد .
در این مراسم همچنین کارت عضویت استاندار گیلان در جمعیت هلال احمر به وی اعطاء شد.
دکتر نجفی همچنین از نمایشگاه توانمندی های هلال احمر استان بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای این سازمان قرار گرفت.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=3681
  • دیدگاه‌ها برای استاندار : آمادگی امدادگران گیلان برای امدادرسانی در حوادث ضروری است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.