تاریخ : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰ 20 جماد ثاني 1443 Sunday, 23 January , 2022
4

استاندارخطاب به فرمانداران : با اقتدار تمام در انتخابات بی طرف باشید

  • کد خبر : 3927
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۰۶
استاندارخطاب به فرمانداران :  با اقتدار تمام در انتخابات بی طرف باشید

خزر- استاندار گیلان در گردهمایی فرمانداران با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت : فرمانداران با اقتدار تمام اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند. دکتر نجفی در این نشست با اشاره به اینکه اعضای ستاد انتخابات استان هفته‌ی آینده منصوب می شوند گفت : ما […]

خزر- استاندار گیلان در گردهمایی فرمانداران با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت : فرمانداران با اقتدار تمام اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند.
دکتر نجفی در این نشست با اشاره به اینکه اعضای ستاد انتخابات استان هفته‌ی آینده منصوب می شوند گفت : ما باید بی طرفی خود را در انتخابات حفظ کنیم.
وی با بیان اینکه نقش فرمانداران در شهرستانها به منظور ایجاد روحیه‌ی نشاط و شادابی انتخاباتی بسیار مهم است گفت : باید با همدلی و همزبانی به دنبال برگزاری پرشور و با نشاط انتخابات باشیم.
وی با بیان اینکه براساس سیاست‌های وزارت کشور استانداری از تمامی احزابی که مجوز قانونی دارند و دارای شناسنامه هستند حمایت می کند گفت : نوع رفتار فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات و حضور آنان در محافل مختلف نباید به گونه‌ای باشد که بی طرفی ما را در انتخابات زیر سئوال ببرد.
استاندار گیلان رعایت عدالت در برخورد با احزاب و گروه های سیاسی رانیز مهم عنوان کرد و گفت : با هر فرد، گروه، جریان و اندیشه‌ی خاص و افراطی که بخواهد فراتر از موارد قانونی رفتار کند با اقتدار برخورد کنید.
دکتر نجفی با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت : فرمانداران از افراد امین و بی‌طرف در جریان برگزاری روند انتخابات بهره بگیرند.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=3927
  • دیدگاه‌ها برای استاندارخطاب به فرمانداران : با اقتدار تمام در انتخابات بی طرف باشید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.