100088

احمد رمضانپور: معضل سراوان تنها مختص مردم سراوان نیست

۱۶ / ۰۸ / ۹۶
۱۸:۱۶

عضو شورای شهر رشت گفت: مشکل سراوان، تمام مردم رشت، گیلان و حتی افرادی که به نوعی به گیلان رفت و آمد دارند را تهدید می‌کند و این معضل تنها مختص مردم سراوان نیست.
احمد رمضانپور با اشاره به اینکه از ظرفیت مشاوران شورا استفاده شود گفت: از عملکرد پسماند و تلاشهای شورای چهارم سپاسگزارم و ایجاد حفر چاه به منظور کنترل گاز متان،ایجاد پشته‌های خاکی و… همه از جمله اقدامات شورای چهارم در سراوان بود که قابل قدردانی است.
وی افزود: رئیس شورای اسلامی سراوان در مصاحبه گلایه کرده بود که چرا مسئولین به سراوان نیامدند و در هر حال تلاشهایی شده و در شورای چهارم مصوباتی در خصوص سراوان شده است و قراردادی هم با دانشگاه گیلان در شورای گذشته منعقد شد که نتیجه آن احداث لندفیل بوده است .
عضو شورای شهر رشت با اشاره به اینکه در احداث تصفیه خانه مشاور اصرار داشت که اینکار در پای لندفیل انجام شود گفت: در همان موقع افرادی هم مخالفت کردند و گفتند انجا راه دسترسی در آنجا وجود ندارد و نیازمند قطع یکهزار و پانصد اصله درخت بود.
رمضانپور افزود:با رانش بزرگ زباله سایت ایجاد شده تصفیه خانه زیر آوار زباله ها مدفون شد.
رمضانپور با بیان اینکه می توانستیم اینکار را بهتر انجام دهیم گفت:قرار بود کارها به گونه ای انجام شود که از جولان حشرات موذی و… جلوگیری شود .
عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه امروزه بحث زباله سوز باید برایمان در اولویت باشد اضافه کرد: باید این مبحث هر چه سریعتر به سرانجام و نتیجه برسد.
رمضانپور با اشاره به اینکه زباله سوز رشت از وزارت کشور تائید شده است و به عنوان یک عضو شورا تقاضا دارم که مشکل سراوان برطرف شود بیان کرد:مشکل سراوان تمام مردم رشت، گیلان و حتی افرادی که به نوعی به گیلان رفت و آمد دارند را تهدید می‌کند و این معضل تنها مختص مردم سراوان نیست