تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ 15 جماد ثاني 1443 Tuesday, 18 January , 2022
6

احمدی: قطع همکاری با آرش آریانژاد دروغ است

  • کد خبر : 18568
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۵
احمدی: قطع همکاری با آرش آریانژاد دروغ است

خزر – طی چند هفته اخیر شایعات فراوانی درباره قطع همکاری میان مدیر برنامه های آرش آریانژاد با وی در محافل هنری و غیررسمی منتشر شد. رضا احمدی سراوانی مدیر برنامه های آرش آریانژاد در گفت وگویی با خبرنگار خزر ضمن رد این شایعات گفت که همچنان افتخار همکاری با ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران […]

خزر – طی چند هفته اخیر شایعات فراوانی درباره قطع همکاری میان مدیر برنامه های آرش آریانژاد با وی در محافل هنری و غیررسمی منتشر شد.
رضا احمدی سراوانی مدیر برنامه های آرش آریانژاد در گفت وگویی با خبرنگار خزر ضمن رد این شایعات گفت که همچنان افتخار همکاری با ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران را دارد.
وی افزود: ما نیز چنین شایعاتی را شنیده بودیم که در ابتدا آن ها را جدی نگرفتیم اما با گسترش برخی حرف و حدیث ها ترجیح دادیم که به طور رسمی این شایعات را تکذیب کنیم.
احمدی گفت: همکاری من به عنوان مدیر برنامه از ۳ سال پیش با آرش آریانژاد آغاز شد و تاکنون نتایج بسیار خوبی داشته که همگان به آن معترفند.
وی افزود: سکوت رسانه ای آرش در ۶ ماه اخیر که به دلیل فعالیت بر روی کارها و آلبوم جدیدش و نیز برخی امور شخصی مانند تدارک برای اخذ درجه دکتری بود، بی گمان در بروز و شدت یافتن چنین شایعاتی بی تاثیر نبوده است.
احمدی همچنین وجود هرگونه اختلاف میان خود و آرش آریانژاد را تکذیب کرد و گفت و هر چند ممکن است اختلاف سلیقه هایی در برخی موارد وجود داشته باشد اما این یک موضوع عادی در فعالیت های هنری محسوب می شود و ارتباط میان ما فراتر از این حرف ها هست.
مدیر برنامه های ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران گفت: معتقدم برخی عمدا به چنین شایعاتی دامن می زنند تا نمونه موفق یک همکاری حرفه ای و هنری در گیلان را کمرنگ و مخدوش کنند.

لینک کوتاه : http://khazardaily.ir/?p=18568
  • دیدگاه‌ها برای احمدی: قطع همکاری با آرش آریانژاد دروغ است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.