آریانژاد

آرش آریانژاد: از موسیقی کناره گیری می کنم

۲۷ / ۱۲ / ۹۵
۱۱:۳۱

!
خزر – آرش آریانژاد خواننده مطرح موسیقی پاپ گیلان در سه سال اخیر بسیار پرفروغ ظاهر شد. تاکنون از وی دو آلبوم و تعداد زیادی تک ترانه منتشر شده است. او همچنین پرتعدادترین برگزای کنسرت ها را در میان خوانندگان پاپ گیلان طی یک سال گذشته داشته است.
ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران لقبی است که طرفدارانش به او داده اند و این بیش از هر چیز ناشی از صدای خاص و قدرت اجرای اوست. ستاره ای که در ۶ ماه گذشته و پس از برگزاری کنسرت و اجراهای موفق تابستانی اش کمتر خبری از او در رسانه ها منتشر شد.
آرش در گفت وگو با خزر به سکوت ۶ ماهه اش اشاره کرد و گفت: در این مدت بشدت مشغول فعالیت و کار بر روی آلبوم سوم خودم بودم و بخشی نیز به دلیل اجراهای متعددی بود که داشتم. بنابراین چندان هم ساکت نبوده ام. اگرچه حضورم در رسانه ها کمرنگ شده بود.
وی که کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش است افزود: البته درگیر کارهای دکتری نیز هستم که این نیز در این موضوع بی تاثیر نبوده است.
آرش همچنین به کارهای جدید خود اشاره کرد و گفت: از آلبوم جدیدم که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد بسیار راضی هستم و آن را یکی از بهترین آثارم می دانم که امیدوارم مورد پسند مخاطبان قرار بگیرد.
وی افزود: این آلبوم در ابتدا به صورت تک ترانه ارائه خواهد شد.
ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران تاکید کرد: در ساخت و اجرای ترانه های این آلبوم وسواس زیادی داشته ام و مطمئن هستم همانطور که مرا راضی کرد، مورد توجه مخاطبان نیز قرار می گیرد. این آهنگساز گیلانی در حالی که لبخندی می زد، به شوخی گفت: قول می دهم اگر مردم آهنگ های این آلبوم را دوست نداشته باشند از موسیقی و خوانندگی کناره گیری کنم!
وی افزود: آلبوم جدیدم شامل ۱۰ ترانه است که با کارهای قبلی من تفاوت های آشکاری دارد و آن را با همکاری هنرمندان خوب ایران تهیه کردم.
آرش همچنین در بخش دیگری از این گفت وگو به وضعیت این روزهای موسیقی پاپ در گیلان اشاره کرد و گفت: متاسفانه حمایت لازم از سوی مسئولان استان از این سبک موسیقی که طرفداران بیشماری دارد انجام نمی شود به نحوی که باید گفت موسیقی پاپ گیلان مظلوم است.
وی افزود: متاسفانه حتی در سفارش برنامه ها توسط دستگاههای دولتی و یا شهرداری ها نیز نگاه حمایتی به خوانندگان پاپ گیلان وجود ندارد. بر همین اساس است که بیشتر اجراهای من نیز به خارج از استان منتقل شده و از برنامه گذاران خارج استان حمایت بیشتری دیده می شود.
آرش آریانژاد که قهرمان شطرنج ایران و آسیاست، در ادامه گفت: باید برای اصلاح چنین رویه ای فکری اساسی شده و برای هنرمندان گیلان به ویژه در بخش موسیقی پاپ شرایط لازم برای فعالیت بیشتر و بهتر فراهم شود.
وی افزود: تا زمانی که برای ما مرغ همسایه غاز است، هیچگاه گیلان حرفی برای گفتن در موسیقی پاپ ایران نخواهد داشت. بنابراین باید مسئولان از خود بپرسند که چرا هر خواننده ای از گیلان که خواسته رشد کند، مجبور شد از این استان خارج شود تا به توسعه فعالیت هایش بپردازد.
آرش با تشکر از علاقمندان ترانه هایش گفت: سال جدید سالی پر از سورپرایز برای هوادارانش خواهد بود.
وی همچنین از احمدی مدیربرنامه هایش نیز تشکر کرد و گفت: بدون کمک او قطعا به چنین موفقیت هایی دست نمی یافتم.
آرش در پایان سالی پر خیر و برکت و همراه با سلامتی برای تمام مردم به ویژه علاقمندان آثار خود آرزو کرد.